+370 623 50522Darbo valandos: I-V 08:00-18:00, VI 09:00-15:00, VII nedirbame
Starservisai
Pagalba kelyje 24/7
  • Remontas
  • Kainos
  • Kontaktai
Registruoti internetu

Techninis aptarnavimas

Techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje suteikiama visoje Lietuvoje. Ir nepagalvokite, kad jums teks laukti labai ilgai atvykstančio tralo. Ne, tai ne netiesa. Jei ne mūsų, tai kolegų tralas išvažiuos iškart po iškvietimo. Nėra tokio regiono Lietuvoje, kurioje neturime savo tralų, ar kolegų. Nuleido ratas, baigėsi degalai, trūko generatoriaus dirželis, avarija, reikalingas avarinis užvedimas ir pan. Pilna pagalba kelyje visą parą jūsų paslaugoms – Starservisai.lt

Žibintų reguliavimas

Tinkamas priekinių žibintų sureguliavimas yra labai svarbus saugiam vairavimui. Jei žibintai nustatyti per žemai - tamsoje regėjimo laukas yra ribotas, jei per aukštai – jie gali apakinti ir sutrikdyti kitų eismo dalyvių matymą. Laikantis tam tikrų reguliavimo reikalavimų, mūsų technikai sureguliuos jūsų automobilio žibintus (tiek klasikinius, tiek moderniuosius).

Automobilio patikra

Nesvarbu, ar jūsų automobilis elgiasi keistai, ar tiesiog norite įsitikinti, kad jis yra pasirengęs įveikti ilgą kelionę kelyje, geriausia vieta pradėti yra Starservisai.lt. Išsamus patikrinimas yra vienas iš geriausių būdų, padedančių išlaikyti automobilio eksploatacines savybes. Jūs žinosite, ko jums reikia dabar ir ko galite tikėtis ateityje. Į mūsų visapusišką transporto priemonių techninę apžiūrą įtraukta kompiuterinė diagnostika, važiuoklės patikra, išmetimo patikra, šviesų patikra, stabdžių sistemos patikra, variklio patikra, generatoriaus patikra.

Kondicionierių pildymas ir remontas

Oro kondicionierius yra svarbus mūsų patogumui keliaujant tiek trumpas, tiek ilgas distancijas. Gamintojai rekomenduoja kondicionierių papildyti kas 2 metus, kadangi reguliariai papildžius oro kondicionierių, jis veiks geriau ir lengviau dirbs, kad pūstų šaltą orą. Taip pat mažės variklio apkrova bei kuro sąnaudos. Atliekame ir oro kondicionieriaus valymo darbus, kurie reikalingi kuomet įjungus oro kondicionierių pro oro sklendes sklinda nemalonūs kvapai. Tikriname kondicionavimo sistemos parametrus ir sistemos sandarumą, aptikus gedimą – sutaisome.

2022 © MB Pasivažinėkime. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika