+370 623 50522Darbo valandos: I-V 08:00-18:00, VI 09:00-15:00, VII nedirbame
Starservisai
Pagalba kelyje 24/7
  • Remontas
  • Kainos
  • Kontaktai
Registruoti internetu

Automobilių elektronikos sistemos

Kompiuterinė diagnostika

Šiuolaikinėse transporto priemonėse elektronika valdomi beveik visi įrenginiai, kurių gedimai gali būti sunkiai atpažįstami ir sutvarkomi. Tad atsiradus neaiškiems automobilio garsams, gedimams ar prietaisų skydelyje užsidegus variklio patikros lemputei, skubėkite registruotis į mūsų servisų tinklą, kuriame sertifikuoti technikai kokybiška diagnostikos įrangos pagalba greitai ir tiksliai nustatys, kur yra problema ir keičiant detalę dar kartą patikrins, kad gedimas tikrai šioje vietoje. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, kurie bus išleisti tik numanomiems gedimams tvarkyti.

Ką apima kompiuterinė diagnostika?

Atliekant diagnostinius testus tikrinamas variklis, stabdžiai, degalų įpurškimo sistema, transmisija ir išmetimo sistema, aušinimo skysčio ir oro srautas, įvairūs transporto priemonės jutikliai.

Starterių remontas

Dauguma vairuotojų nė nepagalvoja apie generatorių ar starterį iki kol jų automobilis staiga neužsiveda. Paprastai starteris yra sugadinamas gana retai, o jo remontas yra gana paprastas. Starterio problemų priežastis dažniausiai yra susijusi su akumuliatoriaus išsikrovimu, nes starteris „paima“ energiją iš akumuliatoriaus, kad automobilis užsivestų. Kartais starteris neįsijungia dėl saugos sistemos veikimo sutrikimų, susidėvėjusių starterio dalių. Kartais automobilio paleidimo gedimą sukelia pažeistas raktas, prasta starterio jungtis, nereguliarios maitinimo jungtys ir kitos priežastys. Tokiu atveju nebūtina remontuoti paties starterio, bet svarbu pašalinti kitus trikdžius, trukdančius starterio veikimo kokybei.

Pradėjus dėvėtis pagrindiniams starterio komponentams, pastebėsite, kad pasukus raktelį jūsų automobilis vedasi lėtai arba silpnai, tad nedelskite ir kreipkitės į mūsų specialistus, kurie pasirūpins sugedusia starterio sistema.

Mūsų autoservisuose starterio sistemos remonto darbus apima:

Generatorių remontas

Generatorius generuoja energiją. Nutrūkęs diržas - viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su generatoriaus gedimais. Mūsų autoservisuose jūsų automobiliui bus sumontuoti generatoriaus diržai ir įtempimo mechanizmai ar guoliai. Nutrūkus generatoriaus diržui, galėsite nuvažiuoti tik kelis kilometrus naudodami likusią akumuliatoriaus energiją. Tai gali baigtis blogesne situacija - generatorius gali būti visiškai sugadintas ir jį reikės pakeisti. Tokiu atveju, rekomenduojame kuo skubiau skambinti mums – atsiųsime techninę pagalbą ir skubiai nuvešime į artimiausią autoservisą, kuriame specialistai remontuoja, generatorius, starterius ir keičia diržus. Patikimas ir kokybiškas automobilių remontas už prieinamą kainą.

Oro pagalvių remontas

Užsidegė oro pagalvių lemputė arba pasyvios autobobilio sistemos (SRS) lemputė? Tai įspėja, kad jūsų oro pagalvės, saugos diržai ar kompiuteris, valdantis oro pagalvių ir saugos diržų elektroniką, gali neveikti. Tokiu atveju jūsų automobiliui reikalingas neatidėliotinas apsilankymas servise, nerizikuokite savo ir artimųjų saugumu. Galimos gedimų priežastys: išsikrovusi atsarginė oro pagalvių baterija, sugedę jutikliai, sušlapęs oro pagalvių modulis.Užsiregistruokite į mūsų autoservisą ir išsiaiškinsime, kodėl šios lemputės užsidegė bei, esant reikalui, pakeisime senas oro pagalves ir jų sistemų komponentus i kokybiškus naujus.

Automobilių Kompiuterių Remontas

Šiuolaikinėje transporto priemonėje yra daugiau nei 50 mikroprocesorinių kompiuterių, kad jūsų transporto priemonė veiktų gerai, saugiai ir, žinoma, būtų smagu vairuoti ir važiuoti. Masyvus kompiuterių naudojimas padeda vairuotojams atlikti įvairias užduotis - nuo degalų taupymo iki pagalbinio stabdymo ir pagalbos navigacija. Visus mikroprocesorinius kompiuterių gedimus remontuoja mūsų patyrę Starservisai elektrikai.

Automobilių parkavimo sistema („partronikai“)

Automobilių parkingo jutikliai yra palyginti paprastas, bet labai praktiškas automobilio priedas ir ypač naudingas pradedantiesiems vairuotojams padedantis tinkamai ir saugiai pastatyti automobilį. Jei jūsų automobilyje dar nėra šios sistemos, siūlome greitą ir patikimą „partronikų“ montavimą arba sugedusių pakeitimą naujais.

2022 © MB Pasivažinėkime. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika