+370 623 50522Darbo valandos: I-V 08:00-18:00, VI 09:00-15:00, VII nedirbame
Starservisai
Pagalba kelyje 24/7
  • Remontas
  • Kainos
  • Kontaktai
Registruoti internetu

Automobilio kėbulo remontas

Rūdžių šalinimas

Rūdys yra oranžinė, raudonai ruda danga, kuri sukelia oro ir vandens veikiamo metalo koroziją. Procesą pagreitina druska. Pirma, susidaro rūdys, vėliau, rūdys pradeda „pleiskanoti“ ir plinta gilyn, kol galiausiai galiausiai pažeidžia metalą. Rūdys sugadina kėbulo vientisumą bei mažina automobilio perpardavimo vertę. Rekomenduojame kreiptis į autoservisą vos pastebėjus rudžių, kad sustabdytumėte jų plitimą. Atliekame kvalifikuotus rūdžių šalinimo darbus, taip pat galime jūsų automobilį padengti specialia danga, kuri apsaugos nuo koroziją sukeliančių veiksnių.

Bamperių remontas

Bamperiai yra skirti apsaugoti transporto priemonės konstrukcijas susidūrimo metu, todėl labai svarbu, kad jie būtų tinkamos būklės. Mūsų komanda kruopščiai atlieka bamperių remontą – sutvarkome įlenkimus, įtrūkimus bei įbrėžimus.

Automobilių dažymas

Automobilio spalva ir jos vientisumas yra pirmas dalykas, į kurį žmonės atkreipia dėmesį, ypač jei apdaila yra subraižyta ar pažeista. Mūsų servise naudojamos šiuolaikinės dažymo technologijos bei kokybiški dažai, kurie padės atkurti originalią automobilio dažų spalvą. Daugelis mano, kad automobilio dažymas yra paprasta procesas, tačiau iš tikrųjų tai sudėtinga kelių žingsnių procedūra, reikalaujanti tikslumo, kompetencijos, žinių bei tikslumo. Atliekame tiek pilną, tiek atskirų automobilio dalių dažymą.

Įlenkimų lyginimas be dažymo

Automobilio įlenkimų lyginimas be dažymo (dar vadinamas PDR - Paintless Dent Removal) yra greitas efektyvus ir nebrangus būdas sutvarkyti smulkius įlenkimus. Nauja technologija leidžia negilius įlenkimus sutvarkyti be perdažymo ir nepažeidžiant originalių automobilio dažų. Šiuo metodu taisomi tik maži įlenkimai atsiradę dėl akmenukų, krušos, atsitrenkus kamuoliui ar vežimėliui ir panašūs be gilių ir didelių kėbulo dažų pažeidimų.

Kaip atliekama procedūra?

Pirmiausia technikas nustato geriausią būdą pasiekti įlenkima iš vidinės pusės, tada naudodamas specialius įrankius lėtai grąžina metalą į vietą. Pažeista vieta palaipsniui mažėja, kol praktiškai išnyksta.

2022 © MB Pasivažinėkime. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika