+370 623 50522Darbo valandos: I-V 08:00-18:00, VI 09:00-15:00, VII nedirbame
Starservisai
Pagalba kelyje 24/7
  • Remontas
  • Kainos
  • Kontaktai
Registruoti internetu

Automatinių pavarų dėžių remontas

Automatinė pavarų dėžė, perjungianti pavaras pati, kažkada buvo laikoma prabanga, tačiau šiandien jios yra plačiai prieinamos visiems transporto priemonių savininkams. Visa sistema yra sudėtingesnė, todėl jos remontas reikalauja specialių įgūdžių.

Trumpai tariant, yra dviejų tipų automatinės pavarų dėžės: tradicinė automatinė ir dvigubos sankabos automatinė. Tradicinis automatas yra prijungtas prie variklio per hidraulinį sukimo momento keitiklį, o dviguba sankaba priklauso nuo poros sankabų.

Kodėl automatinis remontas reikalauja automatinės pavarų dėžės specialistų įgūdžių?

Automatinių automobilių pirkimas ir remontas yra brangesnis nei mechaninių pavarų dėžių, nes automatinės pavarų dėžės iš esmės yra sudėtingesnės nei mechaninės. Kadangi jie turi daugiau judančių dalių ir unikalių kompiuterių bei komponentų, tikrai nenuostabu, kad jie yra daug sudėtingesni, todėl juos remontuoti paprastai kainuoja brangiau nei mechanines pavarų dėžes. Jiems taip pat reikia daugiau atsarginių dalių ir daugiau darbo, taip pat daugiau specializuotų įgūdžių. Žinoma, individualūs vairavimo įpročiai ir bendra Dėl sistemos sudėtingumo jiems reikia daugiau specializuotų įgūdžių.

Dažniausiai pasitaikančių automatinės pavarų dėžės problemų:

Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių problemų, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie išsiaiškins priežastį, atliks pavarų dėžės remontą, prireikus ir visos dėžės pakeitimą bei papildys tepalų lygį.

2022 © MB Pasivažinėkime. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika